Over ki club.cool karate school
Karate school ki club.cool in Amsterdam is opgericht in 1994 door Thérèse Zoekende (4e Dan KWF / 3e Dan JKA) en Patrick Koster (4e Dan JKA). Thérèse en Patrick zijn de vaste karateleraren van de club. Bij ki club.cool wordt Shotokan Karate-do beoefend volgens de filosofie Gichin Funakoshi.
De club is gevestigd in de grachtengordel van Amsterdam, op Herengracht 34 [1015 BL] en heeft tevens een afdeling in Monnickendam. We zijn geopend op maandag-, woensdag- en donderdagavond. Onze Amsterdamse dojo ligt dicht bij Centraal Station en is vandaar gemakkelijk lopend te bereiken. In de Amsterdamse binnenstad is het parkeren van een auto niet handig.
In Amsterdam hebben we lessen voor de groep vanaf 13 jaar op maandag 18:45-20:15 uur. Op woensdag 19:30-21:00 uur en op donderdag 19:00-20:30 uur. Ook hebben we Ouder en Kind karategroepen op woensdag 18:30-19:30 uur en op donderdag 19:00-20:00 uur. De Ouder en Kind groepen zijn geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Het kind kan ook zonder meetrainende ouder in die groep meedoen.
In Monnickendam hebben we lessen op maandag 18:45-20:15 uur en op vrijdag 19:00-20:30 uur. De les voor kinderen duurt 1 uur. Welkom !
#karate #ki-training #mental-training #personal-coaching #spiritual-training
ki club.cool karate school in het kort
Sporten
Activiteiten
Onze locatie
