Gezond, veilig en duurzaam sporten

Aikido wordt niet alleen beschouwd als een van de meest subtiele en verfijnde krijgskunsten, maar vanaf een zeker niveau tevens als een effectieve discipline voor de ontwikkeling, integratie en toepassing van het totale menselijke potentieel, fysiek en mentaal (spiritueel). Wat op het eerste gezicht een unieke methode lijkt om je efficiënt te verdedigen tegen willekeurig welke aanval, zal bij nadere beschouwing niet slechts een effectieve zelfverdedigingskunst blijken te zijn, afgeleid van het Japanse bujutsu (krijgskunsten). Het is bovendien een Discipline van Coördinatie, waarin de individuele lichamelijke en geestelijke krachten worden gesterkt en samengesmolten tot een organisch en geïntegreerd geheel, hetgeen een heilzame werking heeft op het totale functioneren van de mens. Met name dit laatste aspect wekt de interesse van de degenen voor wie de traditionele oefenzaal onbekend terrein is. Het woord aikido betekent letterlijk Methode of weg (do) voor de coördinatie of harmonie (ai) van de mentale energie of geest (ki)

Nieuw bij Aikidojo Amstelveen

Wil jij ook de oudste nog bestaande Japanse vechtsport leren? De Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu, in 1447 door Iizasa Ienao opgericht, is een uitgebreid martial-systeem. Een breed scala aan wapens worden onderwezen, maar de nadruk ligt op Kenjutsu (zwaard techniek).

Kom op onze februari open dagen

Iedereen van 4 tot 60 is uitgenodigd

Kijk naar onze website www.aikidojoamstelveen.nl

Of bel tel. 0612434183

Op September 19, 2018